Przedstawiamy Wam doskonałe słodkości przygotowane przez naszą utalentowaną cukierniczkę Magdę. Od teraz możecie zamawiać ulubione ciasta i delektować się nimi w domowym zaciszu lub na przyjęciu z przyjaciółmi. Wszystkie wypieki przygotowujemy z największą dbałością o najmniejsze szczegóły. Korzystamy tylko ze sprawdzonych, świeżych składników, nie znajdziecie u nas półproduktów ani gotowych mieszanek cukierniczych. Chcemy, aby każdy kęs sprawiał, że na chwilę przeniesiecie się do krainy słodkiej beztroski. Jeśli nie znajdziecie w ofercie wymarzonego ciasta, pamiętajcie o tym, że z ogromną przyjemnością spełnimy każde Wasze marzenie!

CIASTA

CIASTO DROŻDŻOWE
Z OWOCAMI / STRUCEL Z MAKIEM

30 PLN/KG

SZARLOTKA

35 PLN/KG

SERNIK / SERNIK NOWOJORSKI

40 PLN/KG

TARTA CYTRYNOWA

40 PLN/KG

BROWNIE Z ORZECHAMI ZIEMNYMI

45 PLN/KG

TARTA OWOCOWA Z KREMEM WANILIOWYM

45 PLN/KG

TIRAMISU Z SEZONOWYMI OWOCAMI

50 PLN/KG

TARTA BANANOWA Z TOFFI​

65 PLN/KG

TARTA PISTACJOWA

80 PLN/KG

GNIAZDO PTYSIOWE Z KREMEM PISTACJOWYM

minimum 10 sztuk

14 PLN/SZT.

MUS MALINOWY NA OWSIANYM SPODZIE

minimum 10 sztuk

9 PLN/SZT

TORTY

ŚMIETANOWY Z MALINĄ, JAGODĄ LUB WIŚNIĄ

100 PLN/KG

KARMELOWY

130 PLN/KG

CZEKOLADOWE TRIO (mleczna, biała i ciemna czekolada)

150 PLN/KG

MOCNO CZEKOLADOWY Z CHRUPIĄCĄ PRALINĄ

150 PLN/KG

NUGATOWY

170 PLN/KG

PISTACJOWY

200 PLN/KG

ORZECH WŁOSKI

200 PLN/KG

BISZKOPT DO WYBORU: TRADYCYJNY WANILIOWY, CZEKOLADOWY, BEZGLUTENOWY.

Ciasta i torty przygotowujemy dla minimum 10 osób (około 1,5 kg), ważymy je dopiero po upieczeniu. Chętnie spełnimy każde Wasze cukiernicze marzenie. Zamówienia przyjmujemy mailowo lub telefonicznie; (+48) 18 533 03 63 restauracjazakopianska@gmail.com

Cukiernia Zakopane, torty na zamówienie Zakopane, wypieki Zakopane, ciasta Zakopane, bezglutenowe słodycze Zakopane, słodycze Zakopane, najlepsza cukiernia w Zakopanem, cukiernia rzemieślnicza Zakopane, torty okolicznościowe Zakopane, ciasto drożdżowe Zakopane, tort śmietanowy Zakopane, tort czekoladowy Zakopane, tarta cytrynowa Zakopane, tarta pistacjowa Zakopane, tarta owocowa Zakopane.